Mbyllja e zërit dhe izolimi i zërit luksoz vinyl spc bllokimi i klikimeve dizajn grafik i dyshemesë 4 mm

Mbyllja e zërit dhe izolimi i zërit luksoz vinyl spc bllokimi i klikimeve dizajn grafik i dyshemesë 4 mm

Përshkrim i shkurtër:

dizajn druri 【kliko këtu për të gjithë dizajnin】

trashësia: 3.2mm-6.5mm

shtresa e poshtme: 1mm.1.5mm

aplikacioni: hotel, shkollë, supermaket

Na kontaktoni për ofertën tuaj falas.

 


 • Çmimi FOB:5,1-9,7 dollarë / m2
 • Shembull falas:
 • Materiali:Vinyl / Spc
 • Min.Sasia e porosisë:500 metra katrorë
 • Porti:Tian jin.Kinë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

                                                                       përshkrim i produktit                                                                          
  Madhësitë e dyshemeve spc
  184*1220 mm
  151*920 mm
  313*620 mm
  Trashësia e shtresës së veshjes
  0,2 mm, 0,3 mm, 0,5 mm, 0,7 mm
  Trashësia e dyshemesë
  3,2 mm, 3,5 mm, 4 mm, 4,5 mm, 5,0 mm, 5,5 mm, 6 mm
  Ixpe trashësi
  1,0 mm, 1,5 mm
  未标题-1

  1Shtresa e rezistencës ndaj konsumit të shtresës UV

  Kundër zbehjes së ngjyrave

  Lehtë për t'u mbajtur pastër

  Mbroni dizajnin e dekorit

  2.Folje dekorimi te printuara 

  E qëndrueshme, elastike

  Printim me rezolucion të lartë

  Pamje e vërtetë prej druri

  3. Shtresa bërthamë SPC

  I papërshkueshëm nga uji

  4. Patentuar Uniclick Lock

  Lehtë për t'u instaluar

  5. Shtresa e nënshtresës me shkumë

  Këmba ndihet rehat

  Koha më e ulët e instalimit

                                                                          Përparësitë e produktit                                                                        

  I papërshkueshëm nga zjarri I papërshkueshëm nga uji
    Super-rezistente ndaj konsumit     Instalim i lehtë  
  0 Formaldehid Kundër rrëshqitjes
  Retardant Zhurma-Proof
  Përçueshmëria e nxehtësisë Dizajne të ndryshme

                                                                                 Ekrani me ngjyra                                                                              

  1
  2
  3

  Dizajn druri

  1
  2
  3

  Dizajn mermeri

  1
  3
  2

  Dizajni i tapetit

  Ne ofrojmë tre modele spc, duke përfshirë kokrrizën e drurit, kokërr guri, kokrrizën e tapetit, me një total prej 300+ ngjyrash, na kontaktoni për të marrë një ngjyrë të plotë menjëherë!![shërbim i personalizuar i ngjyrave]

                                                                             Profili i Kompanisë                                                                          

  未标题-1
  PËR NE
  Vizioni ynë është të prezantojmë dyshemenë SPC në botë.
  Tani ne kemi prezantuar linja prodhimi plotësisht automatike për të monitoruar dhe kontrolluar procesin tonë të prodhimit dhe për të përmirësuar efikasitetin tonë të prodhimit.
  UTOP - prodhimi i nivelit të lartë të spc në Kinë
  Të gjitha produktet tona të dyshemesë SPC janë të çertifikuara CE për të siguruar që të gjitha produktet që blini nga UTOP të kenë cilësi të garantuar.
  Produktet tona eksportohen në më shumë se 50 vende dhe rajone dhe janë ende në rritje, për shembull, Shtetet e Bashkuara, Australi, Koreja e Jugut, Kolumbia, Indonezia, Malajzia, Arabia Saudite, Dubai, Afrika e Jugut, Mianmar……

                                                                                 Vërtetimet                                                                             

  1

  Certifikimi CE

  2
  Certifikimi i pikës së dyshemesë
  3

  Certifikimi SGS

                                                                              Pse na zgjodhet ne?                                                                          

  8 LINJA PRODHIMTARE & 20000 M2 KAPACITETI DITOR

  8 pajisjet e avancuara mund të zvogëlojnë humbjen e prodhimit dhe të garantojnë kohë të shkurtër prodhimi dhe dorëzim në kohë.

  1000+ M2 PUNE

  Punëtoria e madhe garanton prodhimin e madh dhe funksionimin e menaxhimit të punishtes. Dhe mund të vërtetojë fuqinë e ndërmarrjes sonë për të shërbyer më mirë për klientët e porosive të mëdha

  5 INSPEKTIMI I CILËSISË

  Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë për të inspektuar produktet tona para, gjatë dhe pas prodhimit.

  300+ GAME NGJYRAsh

  Produktet tona mbulojnë dyshemetë SPC, panele muri dhe aksesorë dhe secila prej tyre ka opsione të gamës së gjerë për të kursyer kohën tuaj të zgjedhjes dhe kërkimit.

  SHËRBIM 24 OR

  Ne kemi më shumë se 20 përfaqësues profesionistë të shitjeve për t'iu përgjigjur konsultimit tuaj, për të rekomanduar dyshemenë dhe për të cituar kërkesat tuaja.

  100% KËNAQËSIA E KLIENTIT

  Ne synojmë të marrim kënaqësinë e klientëve me produktet e kualifikuara, mbështetjen profesionale dhe heqjen e shpejtë të problemeve për të eliminuar shqetësimet e klientëve.

  10000 PROJEKTE KLASIKE

  Produktet tona janë eksportuar në më shumë se 50 vende dhe kanë fituar reputacion të lartë nga klientët dhe agjentët tanë. Ato vërtetojnë cilësinë dhe popullaritetin tuaj.

  MOTORI FALAS

  Ne mund të ofrojmë mostra falas për klientët që të testojnë dhe pranojnë porosi provë. Përveç kësaj, ju mund të merrni zbritje speciale kur porosisni porosi të mëdha.

                                                                            Procesi i prodhimit                                                                        

  1
  2
  3
  4
  5
  6

                                                                             Fotografitë e klientëve                                                                         

  1
  2
  3
  4
  5
  6

                                                                            Foto e ekipit UTOP                                                                        

  1
  2
  3

                                                                                          FAQ                                                                                      

  Q1: Çfarë produktesh mund të ofroni përveç dyshemeve spc?

  Përgjigje: ne prodhojmë dysheme spc, dysheme lvt, panele muri, pajisje shtesë

  Q2: Po në lidhje me metodën e transportit?

  Përgjigje: Dërgesat ajrore dhe detare janë të gjitha të realizueshme. Me një fjalë, ne mund të bënim çdo dërgesë që dëshironi.

  Pyetja 3: Po në lidhje me kohën e drejtimit?

  Përgjigje: Në përgjithësi, 20 ditë

  P4: Po për etiketën dhe logon?

  Përgjigje: Personalizimi i etiketës dhe logos është i zbatueshëm.

  Q5: Po në lidhje me MOQ?

  A: 500 metra katrorë.【3000-3300 metra katror/një enë】

  Q6: Sa garanci?

  Përgjigje: Të gjitha mallrat tona kanë 15 vjet garanci.

  P7: Keni akoma më shumë pyetje?

  Përgjigje: Ju lutemi përdorni tabelën e mëposhtme dhe na dërgoni pyetjet tuaja. Faleminderit.


 • I mëparshëm:
 • Tjetër:

 • Produkte të ngjashme