Blog

 • Pse duhet të zgjidhni dyshemenë SPC për shtëpinë ose zyrën tuaj

  Pse duhet të zgjidhni dyshemenë SPC për shtëpinë ose zyrën tuaj

  Jeni duke kërkuar për një opsion dyshemeje të qëndrueshme, të papërshkueshme nga uji dhe me stil për shtëpinë ose zyrën tuaj?Nëse po, ju mund të dëshironi të konsideroni dyshemenë SPC, e cila qëndron për Përbërjen Plastike të Gurit.Dyshemeja SPC është një lloj i ri dyshemeje që kombinon veçoritë më të mira të dyshemeve vinyl dhe laminat.Këtu janë ...
  Lexo më shumë
 • Pse duhet të zgjidhni dyshemenë SPC për shtëpinë ose biznesin tuaj

  Pse duhet të zgjidhni dyshemenë SPC për shtëpinë ose biznesin tuaj

  Nëse jeni duke kërkuar për një lloj të ri dyshemeje që kombinon bukurinë e drurit me qëndrueshmërinë e gurit, mund të dëshironi të konsideroni dyshemenë SPC.SPC do të thotë përbërje plastike prej guri ose përbërje polimer guri.Është një nënlloj i dyshemesë me dërrasë vinili që ka një bërthamë të ngurtë prej guri gëlqeror dhe...
  Lexo më shumë
 • "Përjetoni cilësinë dhe qëndrueshmërinë me fabrikën tonë të avancuar të dyshemeve SPC në Kinë"

  "Përjetoni cilësinë dhe qëndrueshmërinë me fabrikën tonë të avancuar të dyshemeve SPC në Kinë"

  Mirë se vini në fabrikën tonë të dyshemeve SPC në Kinë!Ne jemi krenarë të themi se u shërbejmë klientëve tanë për më shumë se 8 vjet dhe jemi vendosur si një furnizues i besueshëm dhe i besueshëm i produkteve me cilësi të lartë të dyshemeve SPC.Produktet tona për dysheme janë të dizajnuara për të përmbushur kërkesat e shitësve me shumicë...
  Lexo më shumë
 • "Zgjedhja e fabrikës sonë të dyshemesë SPC: Produkte cilësore, shërbim i jashtëzakonshëm dhe qëndrueshmëri"

  "Zgjedhja e fabrikës sonë të dyshemesë SPC: Produkte cilësore, shërbim i jashtëzakonshëm dhe qëndrueshmëri"

  Mirë se vini në faqen tonë të internetit të pavarur, ku prezantojmë me krenari fabrikën tonë të dyshemeve SPC, me qendër në Kinë, në botë.Me 8 vjet përvojë në industri, ne kemi ofruar produkte me cilësi të lartë për dysheme SPC për mbi 70 klientë me shumicë, kontraktues dhe shpërndarje në mbarë botën.Në ...
  Lexo më shumë
 • FURNIZUES PARETET SPC me cilësi të lartë në Kinë

  FURNIZUES PARETET SPC me cilësi të lartë në Kinë

  Si një fabrikë lidere e dyshemeve SPC në Kinë, ne u kemi shërbyer klientëve globalisht për më shumë se 8 vjet.Klientela jonë përfshin shitës me shumicë, kontraktorë dhe shpërndarës, me produktet tona të shitura në vende të ndryshme të botës.Ne gjithashtu kemi uebsajtin tonë të pavarur, që i shërben një auditimi global...
  Lexo më shumë
 • Dyshemeja SPC: Zgjedhja ideale për klientët B2B

  Dyshemeja SPC: Zgjedhja ideale për klientët B2B

  Si një furnizues kryesor i fabrikës në Kinë, ne e kuptojmë rëndësinë e ofrimit të zgjidhjeve të dyshemeve me cilësi të lartë për klientët tanë B2B.Kjo është arsyeja pse ne rekomandojmë shumë dyshemenë SPC si zgjedhjen ideale për bizneset që kanë nevojë për opsione të qëndrueshme, me kosto efektive dhe të gjithanshme për dysheme.SPC floo...
  Lexo më shumë
 • Dyshemeja SPC – Zgjedhja më e mirë për hapësirat komerciale

  Si një fabrikë lider kineze e dyshemeve SPC, ne jemi krenarë t'u ofrojmë klientëve tanë zgjidhje dyshemeje me cilësi të lartë dhe të besueshme.Dyshemeja jonë SPC është një zgjedhje ideale për hapësirat komerciale, falë qëndrueshmërisë, shkathtësisë dhe kërkesave të ulëta për mirëmbajtje.Dyshemeja SPC është bërë nga një kombinim i...
  Lexo më shumë
 • Panele muri të papërshkueshëm nga zëri: Gjithçka që duhet të dini

  Kur bëhet fjalë për reduktimin e ndotjes nga zhurma, panelet e murit të papërshkueshëm nga zëri janë një zgjidhje e shkëlqyer.Këto panele janë krijuar për të thithur valët e zërit dhe për t'i parandaluar ato të udhëtojnë nëpër mure, dysheme dhe tavane.Në këtë artikull, ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini rreth murit të papërshkueshëm nga zëri ...
  Lexo më shumë
 • Çfarë duhet të dini për panelet e murit të papërshkueshëm nga zëri?

  Çfarë duhet të dini për panelet e murit të papërshkueshëm nga zëri?

  Panelet akustike të murit janë një pjesë thelbësore e dizajnit modern të shtëpisë.Ato janë materiale që përdoren për të izoluar transmetimin e zërit, duke ofruar kështu privatësi dhe rehati më të madhe.Këtu janë disa informacione të shkëlqyera rreth paneleve akustike të murit.Para së gjithash, ka shumë lloje të paneleve akustike të murit, më të...
  Lexo më shumë
 • Cilat janë karakteristikat e dyshemesë spc

  Gama e gjerë e stileve dhe përzgjedhjeve Ky variacion i madh stilesh ju jep liri të bollshme për të dalë me modelin dhe rregullimin që ju pëlqen.Nëse jeni një rrezikues, argëtohuni, përzieni dhe përzieni me ngjyra të ndryshme për të krijuar pamjen tuaj të dëshiruar.Thjesht lëreni kreativitetin tuaj të rrjedhë!Dizajn i vërtetë si druri...
  Lexo më shumë
 • EIR, model kurriz peshku DHE pjerrësi e pikturuar

  EIR, model kurriz peshku DHE pjerrësi e pikturuar

  Çfarë është EIR?EIR qëndron për Embossed-in-Register, duke ofruar teksturë që ndjek kokrrizimin e drurit të shtresës së printimit të dizajnit duke krijuar pamje realiste të drurit.Nëse kaloni dorën mbi dysheme, do të vini re diçka të jashtëzakonshme.Ju ndjeni gërvishtje të shkëlqyera që përputhen me fotografinë themelore...
  Lexo më shumë
 • Trendi i zhvillimit të ardhshëm të SPC Floor

  1. Kati SPC antibakterial Për shkak të përmirësimit të vazhdueshëm të standardeve të jetesës së njerëzve dhe forcimit të vazhdueshëm të ndërgjegjësimit për mbrojtjen e shëndetit dhe mjedisit, veçanërisht për shkak të ndikimit të sëmundjeve epidemike si gripi dhe COVID-19, konsumatorët po paguajnë gjithnjë e më shumë një.. .
  Lexo më shumë
 • Rreth dekorimit të shtëpisë

  Rreth dekorimit të shtëpisë

  Dekorimi i shtëpisë është një pjesë e rëndësishme e krijimit të një hapësire jetese komode dhe tërheqëse.Dekorimi i shtëpisë tuaj mund të jetë një proces argëtues dhe krijues që ju lejon të shprehni stilin tuaj personal dhe ta bëni shtëpinë tuaj një pasqyrim të personalitetit tuaj.Ka shumë mënyra të ndryshme për të dekoruar shtëpinë tuaj,...
  Lexo më shumë
 • Dallimi midis IXPE dhe EVA poshtë

  Dallimi midis IXPE dhe EVA poshtë

  Materiali elektronik shkumë polietileni me lidhje tërthore, i referuar si IXPE. Vetë polietileni është jo toksik dhe pa erë.Prodhohet nga një proces i ndërlidhjes elektronike, nuk përmban asnjë agjent ndihmës toksik dhe përdor agjent shkumës me temperaturë të lartë.Produktet IXPE përdorin shkumëzimin e vazhdueshëm...
  Lexo më shumë
 • Si të zgjidhni dyshemenë spc?

  SPC FLOORING është një lloj i ri i materialit të dyshemesë që është miqësor me mjedisin dhe praktik.Për shkak të pamjes dhe performancës së tij të jashtëzakonshme, ajo ka tërhequr vëmendjen e njerëzve menjëherë pas listimit të saj.Gjithnjë e më shumë pronarë shtëpish janë të gatshëm të zgjedhin SPC FLOORING për të dekoruar...
  Lexo më shumë