Rreth Nesh - Hebei Utop Technologies Co, Ltd

Rreth nesh

• Dyshemeja UTOP SPC

Si një prodhues dhe furnizues kryesor i dyshemeve SPC në Provincën Hebei, Kinë. UTOP është një ndërmarrje e integruar në industri dhe tregti që integron prodhimin, kërkimin dhe zhvillimin dhe shet. Ndërkohë, UTOP kishte qenë në prodhimin e dyshemeve vinyl SPC që nga viti 2014, periudha e fillimit kur u shfaq dyshemeja SPC. Është një nga ndërmarrjet e para të grupit në këtë fushë.

Ne kemi 8 linja të plota prodhimi, duke përfshirë proceset e ekstrudimit, veshjes UV, prerjes, çarjes dhe paketimit, duke mbuluar të gjithë zinxhirin e prodhimit nga fillimi deri në fund. Përveç kësaj, ne kemi më shumë se 200 punëtorë profesionistë për të siguruar ecurinë normale të prodhimit, me një prodhim maksimal prej 20,000 metrash katrorë në ditë.

Përveç lëndëve të para me cilësi të lartë dhe objekteve të prodhimit më të avancuar, ne zbatojmë një sistem serioz sigurie dhe kontrolli të cilësisë për të siguruar që të gjitha produktet e dyshemeve SPC që ofrojmë janë të cilësisë më të mirë. Produktet tona janë eksportuar në mbi 50 vende që përfshijnë të gjithë botën dhe fitojnë shumë të njohura nga klientët vendas. Ne do të vazhdojmë të lançojmë produkte të reja për të përmirësuar konkurrencën tonë dhe për të ofruar më shumë zgjedhje për klientët vendas dhe tregjet në fushën e dekorimit të brendshëm.

ss_01

•  Pse të na zgjidhni ne?

8 LINJA PRODHIMTARE

8 pajisjet e avancuara mund të zvogëlojnë humbjen e prodhimit dhe të garantojnë kohë të shkurtër prodhimi dhe dorëzim në kohë.

1000+ M2 PUNE

Punëtoria e madhe garanton prodhimin e madh dhe funksionimin e menaxhimit të punishtes. Dhe mund të vërtetojë fuqinë e ndërmarrjes sonë për të shërbyer më mirë për klientët e porosive të mëdha.

20 000 M2 KAPACITETI DITOR

8 pajisjet e avancuara mund të zvogëlojnë humbjen e prodhimit dhe të garantojnë kohë të shkurtër prodhimi dhe dorëzim në kohë.

5 INSPEKTIMI I CILËSISË

Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë për të inspektuar produktet tona para, gjatë dhe pas prodhimit.

300+ GAME NGJYRAsh

Produktet tona mbulojnë dyshemenë SPC, panele muri dhe aksesorë dhe secila prej tyre ka opsione të gamës së gjerë për të kursyer kohën tuaj të zgjedhjes dhe kërkimit.

SHËRBIM 24 OR

Ne kemi më shumë se 20 përfaqësues profesionistë të shitjeve për t'iu përgjigjur konsultimit tuaj, për të rekomanduar dyshemenë dhe për të cituar kërkesat tuaja.

未标题ss

•  Përfitoni nga avantazhet tona

100% KËNAQËSIA E KLIENTIT

Ne synojmë të marrim kënaqësinë e klientëve me  produkte të kualifikuara, mbështetje profesionale dhe  heqjen e shpejtë të problemeve për të eliminuar  shqetësimet e klientëve

10000 PROJEKTE KLASIKE

Produktet tona janë eksportuar në më shumë se 50 vende dhe kanë fituar reputacion të lartë nga klientët dhe agjentët tanë. Ato vërtetojnë cilësinë dhe popullaritetin tonë.

MOTORI FALAS

Ne mund të ofrojmë mostra falas për klientët që të testojnë dhe pranojnë porosi provë. Përveç kësaj, ju mund të merrni zbritje speciale kur porosisni porosi të mëdha.

EKO-MIQËSORE

Të gjitha produktet tona të dyshemesë vinyl nuk përmbajnë  metale të rënda, ftalate, metanol dhe substanca të tjera të  dëmshme. Nuk i bën dëm trupit të njeriut dhe mjedisit. Ju mund ta zhvendosni shtëpinë tuaj sapo të përfundojë dekorimi i dyshemesë pa u shqetësuar për thithjen e substancave të dëmshme  V OC, duke pasur kështu një ndikim negativ në shëndetin tuaj.

KARAKTERISTIKAT E INHERENTE SIGURISË

Përveç formaldehidit pa formal, produktet tona të dyshemesë me vinyl kanë veti 100% të papërshkueshme nga uji, vlerësim të zjarrit të klasës B NFPA dhe performancë të rezistencës ndaj rrëshqitjes R9. Karakteristikat e tij të qenësishme të sigurisë i bëjnë produktet tona të përmbushin në mënyrë të përkryer kërkesat e sigurisë për dyshemetë komerciale dhe rezidenciale.

POLITIKA E ÇERTIFIKUAR

Të gjitha produktet tona të dyshemesë me vinyl janë të certifikuara nga FloorScore. Shumica prej nesh shpenzojnë deri në 90% të jetës sonë në ambiente të mbyllura, zgjedhja e dyshemeve të certifikuara nga FloorScore do të thotë që ju po zgjidhni një mënyrë jetese të shëndetshme për familjen tuaj.

ÇERTIFIKUAR CE

Të gjitha produktet tona të dyshemeve vinyl janë të certifikuara CE. Ai vërteton se produktet tona të dyshemesë kanë përmbushur kërkesat e Rregullores për Tregtimin e Produkteve të Ndërtimit R305/2011 dhe standardet përkatëse të standardit të harmonizuar evropian EN 14041 për sa i përket sigurisë, mbrojtjes së mjedisit, shëndetit dhe mbrojtjes së konsumatorëve. Të gjitha produktet tona të dyshemesë kanë cilësi të garantuar, ju mund t'i blini produktet tona pa shqetësime.

PET-MIQE

Kafshët shtëpiake sjellin të qeshurat dhe argëtimin tonë. Ato janë familjet tona. Megjithatë, kafshët shtëpiake sjellin telashe edhe për pronarët e kafshëve shtëpiake pasi kthetrat e tyre të mprehta kanë tendencë të dëmtojnë gjithmonë sipërfaqen e dyshemesë. Produktet tona të dyshemesë vinyl ofrojnë rezistencë superiore ndaj konsumit dhe gërvishtjeve për t'i lejuar kafshët tuaja shtëpiake të ecin lirshëm në dysheme pa dëmtuar sipërfaqen tuaj të dyshemesë.

PASTRIMI I LEHTË

Produktet tona të dyshemesë vinyl janë të papërshkueshëm nga uji dhe rezistente ndaj njollave. Kërkon vetëm pastrim të rregullt me ​​fshesë me korrent ose fshirje dhe pastrim të herëpashershëm. Papastërtitë dhe mbeturinat normale mund të fshihen lehtësisht me një fshesë. Njollat ​​ngjitëse mund të hiqen lehtësisht me një leckë të lagur për një pastrim më intensiv. Është një zgjedhje e shkëlqyer për pronarët e shtëpive të zënë dhe pronarët e dyqaneve.

3

2

1

Ju lutem mos ngurroni të na dërgoni një konsultë falas

· Mbështetur nga Personeli i Fortë Profesional i R&D

R & D personelit të na ndihmuar vazhdimisht në përmirësimin e cilësisë së produktit dhe të eksploruar dizajne të reja për të udhëhequr tregun e KOS-it kat.

Ne gjithashtu kemi 20 profesionale shtabet tregtare ndërkombëtare me më shumë se 10 vjet përvojë për të furnizuar shërbime profesionale.

· Zgjidhni UTOP SPC Floor, UR TOP Choice.

Hot-Shitja UTOP KPS ​​Flooring është duke u shitur në të gjithë botën, të tilla si Shtetet e Bashkuara, vendet evropiane, vendet e Azisë Juglindore, vendet afrikane dhe kështu me radhë.

Mirëpritur të vizitoni Hebei UTOP TECHNOLOGIES CO., LTD. në çdo kohë.

2 (1)
2 (2)
2 (3)