Vendet e eksportuara

- – - Vizioni ynë është të prezantojmë dyshemenë SPC në botë.

Tani ne kemi prezantuar linja prodhimi plotësisht automatike për të monitoruar dhe kontrolluar procesin tonë të prodhimit dhe për të përmirësuar efikasitetin tonë të prodhimit.

- – - UTOP – prodhimi i nivelit të lartë spc në Kinë

Të gjitha produktet tona të dyshemesë SPC janë të çertifikuara CE për të siguruar që të gjitha produktet që blini nga UTOP të kenë cilësi të garantuar.

Produktet tona eksportohen në më shumë se 50 vende dhe rajone dhe janë ende në rritje, për shembull, Shtetet e Bashkuara, Australi, Koreja e Jugut, Kolumbia, Indonezia, Malajzia, Arabia Saudite, Dubai, Afrika e Jugut, Mianmar……

 • Profesionist dhe i besueshëm

  Profesionist dhe i besueshëm

 • Prodhues dhe Eksportues

  Prodhues dhe Eksportues

 • Cilësi e lartë dhe dërgesë e shpejtë

  Cilësi e lartë dhe dërgesë e shpejtë

 • 300+ Partnerë dhe OEM ODM

  300+ Partnerë dhe OEM ODM

Featured Products

Lajme

Video

 • Profili Utop

 • Procesi i prodhimit

 • instalim

 • Veçoritë

 • Testi i rezistencës ndaj gërvishtjeve

 • Testi i elasticitetit

Kuti shtrimi

Produkte të nxehta