Контактирајте не

Хебеј UTOP TECHNOLOGIES CO., LTD.

адреса

Соба 1006, Финансиски зграда 001, 598 Zhongshan Исток Road, Окружниот Chang'an, Хебеј, Кина (050000)

Е-пошта

телефон

( 86 0311) 87.878.711

86 13191878999

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота,  Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?