за нас

• Специјализирана во SPC Тротоарите

Хебеј UTOP TECHNOLOGIES CO., LTD. е специјализирана за производство на СПЦ тротоарите, има комплетни производни линии на мешање - екструдирање-UV слој за сечење-slotting пакување, кој го покрива СПЦ тротоарите бизнис синџири, од почетокот до крајот.

•  да имаат корист од нашите предности.

Ние строго се почитуваат меѓународните стандарди за процесот на производство, увоз на оригиналната продукција опрема од Германија и Тајван за да се обезбеди најнапредните пресување, валање процес и свој уникатен формулирање на рецепт да се направи тротоарите безбедно, отпорни на абење, стабилен, издржлив и еко -friendly. Постои многу добра репутација на нашиот СПЦ Тротоарите, Нашите тротоарите се достапни во различни локации, како што нашиот дом, комерцијални, канцеларија, медицински, училиште, итн И можете да уживате во забавата на DIY.

Имаме три фабрики со 14 производствени линии, кои може да се произведуваат 20,000㎡ дневно. Ние може да се достави во рок од 10 дена во најдобра цена. Нашата минимална цел е 200㎡. Постојат 5 секвенци на ригорозни инспекции за квалитет пред вчитување на контејнери за да се гарантира најдобар квалитет. Ние, исто така, обезбеди подобра OEM услуги за купувачи од целиот свет. Ние, исто така може да обезбеди патент сертификати, како што UNICLICK2G, UNIFIT5G, КАТ SCORE, CE, SGS.

1 (1)
1 (2)
1 (3)

·  Поддржано од силна професионална R & D персонал

R & D персонал да ни помогне да постојано подобрување на квалитетот на производот и истражување на нови дизајни за да се доведе СПЦ кат пазарот.

Ние исто така имаме 20 професионални меѓународни трговски штабови со повеќе од 10 години искуство за да обезбеди професионални услуги.

·  Избери UTOP СПЦ кат, UR врвот избор.

Топло-продажба на UTOP СПЦ Тротоарите се продаваат во целиот свет, како што се САД, Европа, Југоисточна Азија, Африка земји, и така натаму.

Добредојдовте во посета на Хебеј UTOP ТЕХНОЛОГИИ CO., LTD. во секое време.

2 (1)
2 (2)
2 (3)