Добредојдовте на UTOP

Ние произведуваме висококвалитетни спц подови, lvt подови и панели за обложување на ѕидови, се гордееме со нашите производи со врвен квалитет, изработени со прецизност и издржливост за да ги задоволат највисоките стандарди, заработувајќи ја довербата на нашите клиенти ширум светот.

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

Изберете не како доверлив добавувач на SPC под, LVT под и внатрешни ѕидни панели за неспоредлив квалитет, исклучителна услуга за клиентите и конкурентни цени.Нашата посветеност да ги користиме само најдобрите материјали и да користиме ригорозни мерки за контрола на квалитетот гарантира дека секој производ што го произведуваме ги исполнува највисоките индустриски стандарди.Со долгогодишно искуство во индустријата, ги разбираме уникатните потреби на трговците на големо, изведувачите и дистрибутерите и неуморно работиме за да обезбедиме флексибилни, приспособени решенија кои ги задоволуваат специфичните барања на секој клиент.

  • Можеме да обезбедиме бесплатни примероци за клиентите да ги тестираат и прифатат пробните нарачки.Покрај тоа, можете да добиете специјален попуст кога ќе нарачате големи нарачки.

    БЕСПЛАТЕН ПРИМЕРОК

    Можеме да обезбедиме бесплатни примероци за клиентите да ги тестираат и прифатат пробните нарачки.Покрај тоа, можете да добиете специјален попуст кога ќе нарачате големи нарачки.

  • UTOP - Високо доверлива и стабилна фабрика со силен капацитет за снабдување, која опслужува трговци на големо, дистрибутери и препродавачи низ целиот свет.

    НАШИТЕ СИЛИ

    UTOP - Високо доверлива и стабилна фабрика со силен капацитет за снабдување, која опслужува трговци на големо, дистрибутери и препродавачи низ целиот свет.

  • Нашите сертифицирани ISO 9001, ISO 14001, CE, FloorScore, SCS Global Services

    СЕРТИФИКАТ ЗА ПРОИЗВОД

    Нашите сертифицирани ISO 9001, ISO 14001, CE, FloorScore, SCS Global Services

Ние сме заинтересирани да развиваме и истражуваме напредни технологии и производи за да ги задоволиме пазарот, како и трендовите во индустријата и да ги задоволиме барањата на повеќе клиенти.Нашите производи се извезуваат во повеќе од 50 земји.

кои сме ние

Добредојдовте во нашата фабрика!Како водечки производител на SPC подови, LVT подови, ѕидни панели и додатоци за подови, ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни производи кои ги задоволуваат нивните потреби.Со повеќе од 8 години искуство во индустријата, изградивме репутација за извонредност што ни овозможи да опслужуваме над 70 партнери за големопродажба, договори и дистрибуција низ целиот свет.

Она што не издвојува од конкуренцијата е нашата непоколеблива посветеност на квалитетот и иновативноста.Ги користиме најновите производствени техники и најсовремената опрема за да се осигураме дека секој производ што го создаваме е со највисок можен стандард.Нашиот SPC под, на пример, е направен со уникатна комбинација на камен во прав и полимерни материјали што резултира со производ кој не само што е неверојатно издржлив и отпорен на вода, туку и е еколошки и лесен за одржување.

Покрај нашата посветеност на квалитетот, ние се гордееме со нашата способност да обезбедиме персонализирана услуга за секој еден од нашите клиенти.Без разлика дали сте мал бизнис кој бара да нарача на големо или изведувач што има потреба од сопствени решенија за подови, ние имаме знаење, експертиза и ресурси за да ја задоволиме секоја ваша потреба.

Значи, ако барате доверлив партнер кој ќе ви помогне да ги постигнете вашите цели за подот, не гледајте подалеку од нашата фабрика.Контактирајте не денес за да дознаете повеќе за нашите производи и услуги и да ја искусите разликата што може да ја направи нашата посветеност на квалитетот и иновативноста!

  • кооперативен клиент
  • кооперативни клиенти
  • Клиент ја посети нашата фабрика
  • Клиентот ја посетува фабриката
  • клиент
  • Клиентите ја посетуваат нашата фабрика
  • Клиентите ја посетуваат фабриката
  • Клиенти со фабрика
  • клиенти
  • Нашиот кооперативен клиент
  • Нашите кооперативни клиенти
  • Нашиот клиент
  • врвни кооперативни клиенти
  • врвни клиенти